تبلیغات
پارسیان - آئودی آربن(Audi Urban)
پارسیان
سایت خبری،علمی،تفریحی،مذهبی پارسیان + فروشگاه بزرگ اینترنتی پارسیان

محصول تاپ این هفته

نسخه كامل FIFA 12نسخه کامل فوتبال PES 2012

 

 بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 شهریور 1390

آئودی آربن

زیبای کوچکی که در عکس دیده می شود گوشه ای از طراحی های سریع(اسکیس) مربوط به مدل مفهومی جدید آئودی است که آربن (urban)نام دارد.ماشنی که خلق شده تا ضربان قلب همه عشق   ماشین های دنیا را برای رسیدن به اتو شوی فرانکفورت به بالای چند هزار برساند.

 این اتومبیل مفهومی جمع و جو برخلاف دیگر مدل های مفهومی آئودی ظاهری کاملا متمایز و مستقل  دارد.این درحالی است که مدل های قبلی همگی بر پایه اصول مرسوم طراحی ساخته شده بودند.آربن با ظاهری که از هیچ کدام از اصول مرسوم طراحی تبعیت نمی کند.تبدیل به ماشینی منحصر ب فرد و بدیع شده است.

به گفته آئودی آربن در هیچ کدام از طبقه بندی های سنتی وسایل نقلیه قرار نمی گیرید.اما آمیزه ای از خصایص اتومبیل های مسابقه،اتومبیل های تفریحی و اتومبیل های شهری را در هیات یک اتومبیل مفهومی الکتریکی به منظور گز کردن خیابان های شهری طراحی شده است.

علاوه بر این با در نظر داشتن اهمیت ویزه مصرف سوخت در بدنه این ماشین از مصنوعات داستحکام یافته فیبر کربنی CFRP استفاده شده تا وزن به حداقل برسد.آربن بواسطه دو موتور الکتریکی ای-ترون که از یک پکیج باطری یون لیتیومی تغذیه می شوند به حرکت در می آید.آئودی ادعا میکند که این موتور به آربن خصوصیات یک اتومبیل اسپرت را می بخشد.چرخ های 21 اینچی آربن از دیگر خصایص جالب این مفهومی هستند که از بدنه جلوتر امده اند.این چرخ ها با حلقه های محافظ احاطه شده اند و اطراف ان ها را هاله ای از لامپ های زیبای ال ای دی در بر گرفته است.

در مرحله ورود به کابین در های عقب و سقف به سمت عقب کشیده میشوند،صندلی های سبدی با چیدمان خطی پذیرای ذو سر نشین اتومبیل میشوند.و فرمان و پدال  ها مطابق با نیاز راننده وفق داده شده اند.ناگفته نماند که صندلی کمک راننده در کنار صندلی راننده اما با فاصله اندکی عقب تر از آن قرار می گیرد تا در این مدل باریک هم مثل مدل XL1 فولکس واگن فضای کافی برای هر دو سرنشین به وجود آید.

در هر حال این انتظار یک ماهه تا برگزاری اتو شوی فرانکفورت در ماه سپتامبر ارزشش را دارد تا نیم نگاهی به نمونه اولیه آربن بیندازیم.
اگر از این مطلب و یا محصول خوشتان امده لطفا به آن 1 امتیاز بدهید:
طبقه بندی: علم و فناوری، 
کلمات کلیدی: آئودی آربن(Audi Urban)، علم و فناوری، آئودی آربن، Audi Urban،
ارسال توسط مدیریت سایت

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لینک دوستان
تبلیغات

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا